Grupy tematyczne w portalu galopuje.pl

 
 

Sport jazda konna - interesują Cię zawody i imprezy jeździeckie. Wybierasz się na jakieś wydarzenie i chcesz porozmawiać o programie, bądź spytać, kto jeszcze wybiera się w dane miejsce? To miejsce jest właśnie dla Ciebie. Tu informujemy o sportowej stronie jeździectwa - zapowiedziach i relacjach z zawodów, wynikach czy ich bohaterach. Dyscypliny jeździeckie i jazda konna sportowcy. Zapraszamy do tworzenia grup dotyczących konkretnych wydarzeń.

Dołącz do grupy jeździectwo dla zaawansowanych i prowadź dyskusje na wiele tematów, które Cię interesują. Grupa jazda konna dla zaawansowanych została stworzona, aby poszerzać swoje doświadczenie i umiejętności. »

107 użytkowników
165 wątków

Cavaliada to największy cykl zawodów jeździeckich w skokach przez przeszkody. Cavaliada Tour składa się trzech imprez jeździeckich. Już w grudniu na terenie MTP odbędzie się Cavaliada Poznań, następnie w marcu Cavaliada Lublin i Cavaliada Warszawa na Torwarze. Poza emocjami sportowymi, widzowie będą mogli podziwiać pokazy sportowców i artystów związanych z końmi. W kuluarach tradycyjnie już stois… »

35 użytkowników
25 wątków

Grupa dotyczy organizatorów zawody jeździeckie dla amatorów w skokach na terenie Wielkopolski, powiatu wrzesińskiego, gmin Września oraz Nekla. Na które serdecznie zapraszamy. Tu opisujemy najbliższe zawody, relacjonujemy, te które już się odbyły i umawiamy się na wspólne kibicowanie lub udział. »

19 użytkowników
7 wątków

Partynice Wrocław konie zapraszamy do grupy poświęconej wyścigom na wrocławskich Partynicach. Sprawdź terminy rozgrywek, konie, które będą brały udział w wyścigach, formę jokejów. Tor Partynice - imprezy, wyścigi, zapowiedzi, relacje, wyścigi konne. »

14 użytkowników
4 wątków

Jeździectwo na olimpiadzie, zapraszamy do grupy poświęconej zbliżającym się igrzyskom olimpijskim, które w tym roku rozegrane zostaną w Londynie. Dyskusje na temat kalendarza wydarzeń, biletów, a także zawodników i rezultatów ich występów w dyscyplinie jeździectwa. »

14 użytkowników
4 wątków