Grupy tematyczne w portalu galopuje.pl

 
 

Jazda konna poradnik zadawaj pytania dotyczące sprzętu i stroju jeździeckiego, nauki jazdy konnej czy przepisów jeździeckich. To miejsce do rzeczowej dyskusji na wszelkie tematy związane z nauką jazdy konnej i jeźdźcami. Poznaj techniki jeździeckie, zasady rządzące poszczególnymi stylami jazdy konnej i dyscyplinami. Tu znajdziesz rady, opinie i sugestie na temat sprzęt do jazdy konnej.

Konie dla początkujących zapraszamy do grupy wszystkie osoby, które rozpoczynają swoją przygodę z jeździectwem i chcą otrzymywać porady od bardziej doświadczonych kolegów i koleżanek. Jeździectwo dla początkujących forum, porady, pomoc. Dział przeznaczony dla osób początkujących, którzy szukają odpowiedzi na różne pytania. »

316 użytkowników
1012 wątków

Pikeur - sklep firma Pikeur, to prawdziwa legenda wśród odzieży jeździeckiej. Niezależnie od tego czy jesteś zawodowym czy rekreacyjnym jeźdźcem, zapewne znasz tę markę. I nic dziwnego. Ponad 50-letnie doświadczenie tej niemieckiej firmy na rynku jeździeckim zaowocowało szybką popularnością i uznaniem wśród miłośników jazdy konnej. Niewątpliwą zaletą produktów Pikeur jest nie tylko ich solidność, … »

256 użytkowników
50 wątków

Grupa dla osób interesujących się skokami przez przeszkody skoki dla początkujących. Dopiero zaczynam swoją przygodę ze skokami - to miejsce jest właśnie dla Ciebie. Tu zadajemy pytania i uczymy się od bardziej już zaawansowanych kolegów i koleżanek. Zapraszam serdecznie tych, którzy dopiero przechodzą przez drągi... »

154 użytkowników
133 wątków

Jeździectwo naturalne to jeden z najpopularniejszych sposobów szkolenia i komunikowania się z koniem. Natural horsemanship ma jednak zarówno wielu zwolenników, jak i przeciwników. Zapraszamy do dyskusji na temat tego rodzaju szkolenia koni. »

109 użytkowników
53 wątków

Zapraszam wszystkich jeźdźców, którzy dopiero przygotowują się do zdania egzaminu na odznakę, jak i tych, którzy posiadają już poszczególne odznaki jeździeckie . Dyskusje o pytaniach egzaminacyjnych, stresie, wymaganiach, naszych wynikach. itd. »

95 użytkowników
106 wątków

Każda z nas chce jak najlepiej prezentować się na jeździe konnej. Jakie stroje są teraz modne, a co już dawno przeszło do historii. Zapraszam do wymieniania się opiniami na temat tego jak powinien wyglądać dziś modny jezdziec. »

84 użytkowników
130 wątków

Odpowiednia szkoła jeździecka, która potrafi nauczyć teorii i praktyki, to rzecz bezcenna, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Zapraszamy do dyskusji na temat znanych i polecanych przez Was szkół dla osób, które swoją przyszłość wiążą z zawodowym jeździectwem. »

59 użytkowników
169 wątków

Wychowanie koni to grupa, w której rozmawiamy na tematy związane z końmi, które sprawiają problemy. Tutaj dowiesz się na czym polega układanie konia, a także dowiesz się jak przebiega profesjonalne zaklinanie koni. Dołącz do grupy wychowania koni i dyskutuj na forum. »

54 użytkowników
71 wątków

Siodła jeździeckie to ten element wyposażenia konia, bez których nie możemy się obejść. Nie tylko ułatwiają jazdę, ale również niesamowicie podnoszą komfort. Jakie siodła posiadamy, jakie sprawdzają się w poszczególnych dyscyplinach? Zapraszamy do dyskusji. »

48 użytkowników
100 wątków

Testy sprzętu jeździeckiego, siodła, kaski, buty, bryczesy. Zapraszamy do grupy poświęconej testom sprzętu jeździeckiego. Zachęcamy do dzielenia się wrażeniami z zakupów oraz użytkowania nowych produktów. Które warto kupić, a które z nich są stratą pieniędzy? »

31 użytkowników
24 wątków

Budowanie stajni zapraszamy do grupy wszystkie osoby, które planują, bądź mają już za sobą budowę stajni dla koni. Porady, relacje, opinie, projekty stajni dla koni. Sprawdź, jaki model wybrać dla siebie. Projekty boksów dla koni w opiniach użytkowników galopuje.pl. »

30 użytkowników
40 wątków

Prawie wszyscy koniarze czytali książkę Heartland. Opowiada ona o przyjaźni konia z człowiekiem oraz o naturalnych metodach leczenia koni tzn. hipoterapii,TTouch,join-up.W tej grupie będziemy mówić o koniach z tej książki,ziołach, terapiach.Będą różne informacje na temat tej książki »

24 użytkowników
5 wątków

Ogłowia, to jeden z najważniejszych elementów rzędu jeździeckiego bądź uprzęży. Zapraszamy do rozmów na temat ich zastosowania, rodzajów. Czekamy na Wasze opinie dotyczące modeli poszczególnych marek. »

17 użytkowników
33 wątków

Rymarstwo to jeden z najbardziej nietypowych, ale i niestety zanikających zawodów rzemieślniczych. Bez usług kaletniczych nie wyobraża sobie zapewne życia niejeden jeździec, w końcu to oni konserwują i upiększają nasze siodła, uprzęże itp. Zapraszamy do dyskusji na temat usług rymarzy. »

5 użytkowników
24 wątków

Daw-mag siodła zapraszamy do grupy wszystkich fanów siodeł marki Daw-mag. Jedne z najpopularniejszych siodeł w Polsce, produkowane w Pleszewie. Oceny poszczególnych siodeł, opinie, ceny daw mag. »

5 użytkowników
8 wątków