Grupy tematyczne w portalu galopuje.pl

 
 

Hodowla koni forum, zobacz najnowsze porady dotyczące utrzymania i hodowli koni. Sprawdź, jakie problemy mają hodowcy i jak je rozwiązywać. Porady teoretyczne i praktyczne wskazówki jak prawidłowo utrzymywać konie. Hodowanie koni, to odpowiedzialna i niezwykle ciężka praca. Tu dowiesz się wszystkiego na temat rasy koni hodowanych w Polsce.

Założyłam tę grupę, z myślą o tych, którzy potrzebują porady innych, doświadczonych hodowców hodowcy koni - porady opinie dyskusje tematy wskazówki. Grupa przeznaczona dla osób posiadających własnego konia. Pomóżmy sobie nawzajem. »

183 użytkowników
478 wątków

Zapraszam wszystkie osoby, które nie jest obojętny los koni wywożonych na rzeź, znajdujących się pod niewłaściwą opieką pomoc dla koni Tu piszemy o fundacjach i akcjach na rzecz koni, opisujemy znane sobie przypadki złego traktowania koni. »

99 użytkowników
66 wątków

Adopcja koni zapraszamy do grupy poświęconej adopcjom koni z całej Polski. Chcesz adoptować konia? Sprawdź, jak to zrobić, jakie kryteria musisz spełnić i gdzie możesz znaleźć konie do adopcji. »

65 użytkowników
22 wątków

Zapraszam do grupy wszystkich miłośników konskich fryzur. Będziemy dzielić się doświadczeniem i pisać w tym miejscu o nowych trendach. »

55 użytkowników
7 wątków

Konie rekreacyjne zapraszamy do grupy wszystkich posiadaczy koni, które mają za sobą działalność rekreacyjną. Jak hodować konie do rekreacji, jak z nimi współpracować i nie tylko. Poznaj najciekawsze tematy na forum opisujące konie do jazdy rekreacyjnej. »

42 użytkowników
27 wątków

Konie arabskie, to jedne z najpiękniejszych koni występujących na ziemi Araby konie zapraszam do dyskusji hodowców arabów a także miłośników tej rasy, osoby pracujące z końmi arabskimi. »

36 użytkowników
5 wątków

Pasze dla koni stanowią istotny element codziennej diety naszych zwierząt, wpływając w znacznym stopniu na ich zdrowie i samopoczucie. Zapraszamy do dyskusji na temat stosowanych i polecanych przez Was pasz, sposobu ich podawania itd. »

35 użytkowników
52 wątków

Grupa przeznaczona dla miłośników kucyków i pony. Dlaczego tak jak kochamy, jak się na nich jeździ i jak wygląda ich hodowla. Zapraszam do dyskusji! »

34 użytkowników
21 wątków

Kosmetyki dla koni to dziś potężna branża która regularnie informuje nas o nowinkach, które mają umilić życie naszym koniom. Zapraszamy do dyskusji na temat nowinek, sprawdzonych kosmetyków, które sprawiają, że nasze konie są szczęśliwe i zadbane :) »

29 użytkowników
47 wątków

Choroby kopyt to dział poświęcony rozmowie o chorobach i leczeniu kopyt u koni. Zobacz listę tematów w grupie poruszających zagadnienie chore kopyto u konia i prowadź rozmowę z społecznością grupy. Tutaj dowiesz się jak przebiega leczenie kopyt. »

27 użytkowników
80 wątków

Choroby wewnętrzne koni to grupa stworzona z myślą o osobach, które chcą wybrać szpital dla koni. Tutaj rozmawiamy o różnego rodzaju chorobach i operacjach. Zapytaj na forum grupy i dowiedz się, która klinika koni będzie najlepsza. »

23 użytkowników
85 wątków

Konie małopolskie zapraszamy do dyskusji miłośników tej rasy. Tu dyskutujemy o hodowli koni małopolskich, dylematach i problemach, żywieniu i nie tylko. Koń małopolski opis. »

20 użytkowników
5 wątków

Choroby skóry u koni to miejsce, w którym prowadzimy rozmowy o dolegliwościach skórnych u koni. Poruszamy tematy najczęstszych chorób skórnych takich jak: gruda, otarcia, zranienia, grzybica oraz pozostałych. Jeśli na skórze Twojego konia pojawiają się zmiany, to dołącz do naszej grupy po więcej informacji. »

14 użytkowników
37 wątków

Konie dla wojska zapraszamy do dyskusji na temat koni pracujących w wojsku. Dyskusje i opinie na temat konie wojskowe. Tutaj poznasz również najpopularniejsze konie rycerskie. Przyłącz się do grupy i prowadź ciekawe rozmowy na forum! »

9 użytkowników
5 wątków