Sprzęt jeździecki - grupy tematyczne

Sprzęt jeździecki to strona poświęcona użytkownikom, aby mogli wypowiadać się w określonym temacie na Forum 'Sprzęt jeździecki. Wybierz z pośród istniejących grup i dopisz się do niej, aby czynnie uczstniczyć w jej rozwoju. Grupy Sprzęt jeździecki to miejsce dla wędkarzy o sprecyzowanym poglądzie


Powrót - Sprzęt jeździecki kompendium

Siodła jeździeckie to ten element wyposażenia konia, bez których nie możemy się obejść. Nie tylko ułatwiają jazdę, ale również niesamowicie podnoszą komfort. Jakie siodła posiadamy, jakie sprawdzają się w poszczególnych dyscyplinach? Zapraszamy do dyskusji. »

48 użytkowników
100 wątków

Akcesoria dla koni to grupa, w której prowadzimy rozmowy na tematy związane z wyposażeniem. Tutaj znajdziesz informacje poruszające temat sprzęt dla konia. Zapraszamy do dyskusji wszystkie zainteresowane osoby - akcesoria konne. »

20 użytkowników
68 wątków

Pikeur - sklep firma Pikeur, to prawdziwa legenda wśród odzieży jeździeckiej. Niezależnie od tego czy jesteś zawodowym czy rekreacyjnym jeźdźcem, zapewne znasz tę markę. I nic dziwnego. Ponad 50-letnie doświadczenie tej niemieckiej firmy na rynku jeździeckim zaowocowało szybką popularnością i uznaniem wśród miłośników jazdy konnej. Niewątpliwą zaletą produktów Pikeur jest nie tylko ich solidność, … »

256 użytkowników
50 wątków

Ogłowia, to jeden z najważniejszych elementów rzędu jeździeckiego bądź uprzęży. Zapraszamy do rozmów na temat ich zastosowania, rodzajów. Czekamy na Wasze opinie dotyczące modeli poszczególnych marek. »

17 użytkowników
33 wątków

Rymarstwo to jeden z najbardziej nietypowych, ale i niestety zanikających zawodów rzemieślniczych. Bez usług kaletniczych nie wyobraża sobie zapewne życia niejeden jeździec, w końcu to oni konserwują i upiększają nasze siodła, uprzęże itp. Zapraszamy do dyskusji na temat usług rymarzy. »

5 użytkowników
24 wątków